Wojewódzki Konkurs turystyczno-ekologiczny

 

17 listopada 2016 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego odbył się ostatni etap Wojewódzkiego Konkursu turystyczno-ekologicznego pt. „Na dwóch kółkach przez podlaskie parki narodowe i krajobrazowe”, który adresowany był do uczniów szkół gimnazjalnych województwa podlaskiego.

W tegorocznym konkursie tematem przewodnim był nowopowstały Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo, który w województwie podlaskim przebiega przez cztery parki narodowe i trzy krajobrazowe.

Konkurs zakończył się wręczeniem nagród rzeczowych laureatom trzech pierwszych miejsc, oraz wyróżnień laureatom kolejnych 10 miejsc. Wszyscy uczestnicy finału otrzymali certyfikaty uczestnictwa w konkursie oraz gadżety ekologiczne i turystyczne.

Nasze gimnazjum  reprezentował w konkursie Piotr Skowroński z klasy II, który został nagrodzony wyróżnieniem.  Gratulujemy Piotrowi sukcesu!

B. Kozłowska

0x0 0x1 DSC_0009 DSC_0003 DSC_0004