Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
 
 
 

Dyrektorem Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rudce jest Pani Bożena Kowalczuk.

Szkoła liczy 11 oddziałów i zatrudnia 23 nauczycieli. Organem prowadzącym jest Urząd Gminy Rudka. Do szkoły uczęszczają uczniowie  z terenu Gminy Rudka i niektórych miejscowości z Gminy Brańsk. Z uwagi na uczniów dojeżdżających, w szkole funkcjonuje  świetlica oraz stołówka szkolna. Szkoła posiada salę komputerową, halę sportową, boisko Orlik, siłownię oraz Gminne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W bibliotece szkolnej funkcjonuje Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej. W szkole zatrudniony jest pedagog i logopeda. Nasi uczniowie wydają gazetkę „Szkolny Ekspress”.

W 2006 r. szkoła otrzymała imię Papieża  Jana Pawła II, a w 2011r. otrzymaliśmy sztandar z wizerunkiem naszego Patrona. Na pamiątkę tych wydarzeń, każdego roku 16 października obchodzimy Święto Szkoły.

Należymy też do Rodziny Szkół im. Jana Pawła II.

Prezentacja szkoły

 

Budynek główny i boisko szkolne

Wejście do budynku od ul. Szkolnej ZS od podwórka 1 ZS od powdórka 2 Orlik Orlik

Sale dydaktyczne i rekreacyjne

Biblioteka szkolna Świetlica Pracownia informatyczna Pracownia informatyczna Siłownia Siłownia