Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 
 
 

Prymusi

Najlepsi uczniowie w I półroczu roku szkolnego 2018/2019

3 – 4 – latki
Filip Niemyjski
Amelia Kryńska
Kinga Iwańczuk
Szymon Goliński

5 – latki
Nikola Zabłocka
Małgorzata Kaliszewska

6 – latki
Eliza Baranowska
Karolina Kryńska

Klasa I
Maria Biesiada
Aleksandra Markowska
Karol Szymoniak

Klasa II
Paweł Pampuch
Karol Puchalski

Klasa III
Maja Szendomierska
Marcelina Borek
Zuzanna Szmurło

Wśród klas IV – VIII najwyższą średnią ocen otrzymała:
– klasa VI – 3,9
– klasa VA – 3,6
– klasa IV – 3,55
– klasa VIII – 3,42
– klasa VII – 3,35
– klasa VB – 3,29

Najlepsi uczniowie w tych klasach:
Polit Gabriela kl. VII – śr.5,29
Klimiuk Jakub kl. VI – śr.5,09
Niemyjski Bartłomiej kl. IV – śr.5,0
Skowrońska Natalia kl. VA – śr. 4,75
Koc Oliwia kl.VI – śr. 4,73
Skowrońska Małgorzata kl. VA – śr.4,63
Kwiatkowski Dawid kl. IV – śr. 4,55
Skowroński Bartosz kl. IV – śr. 4,55
Borek Paulina kl. VII – śr. 4,36
Mazur Dawid kl. VII – śr.4,29
Niemyjska Julia kl. VA – śr.4,29
Iwańczuk Julia kl. VI – śr. 4,27
Biesiada Gabriela kl. VB – śr. 4,25

Oddział gimnazjalny

Średnia ocen w klasie – 3,26

Indywidualne wyniki nauczania przedstawiają się następująco:

Sopek Gabriela kl. III – śr 4,79
Letmanowska Julia kl. III – śr. 4,5
Karolczuk Aleksandra kl. III – śr. 4,36

WYKAZ NAJLEPSZYCH UCZNIÓW NA KONIEC ROKU SZKOLNEGO  2017/2018r.

Najlepsi uczniowie w oddziałach przedszkolnych:

3 – latki

  • Kinga Iwańczuk

4 – latki

  • Nikola Zabłocka
  • Małgorzata Kaliszewska

5 – latki

  • Eliza Baranowska
  • Karolina Kryńska

6 – latki

  • Aleksandra Markowska
  • Amelia Niemyjska
  • Bartłomiej Niemyjski
  • Zuzanna Kucharczuk
  • Karol Szymoniak

Klasa I

  • Paweł Pampuch
  • Karol Puchalski

Klasa II

  • Zuzanna Szmurło
  • Maja Szendomierska
  • Marcelina Borek

Klasa III

  • Bartłomiej Niemyjski
  • Piotr Wagner
  • Magdalena Woroszył
  • Bartłomiej Skowroński
  • Dawid Kwiatkowski

Wśród klas IV – VII  najwyższą średnią ocen otrzymała:

  •  klasa IVA – 4,04
  •  klasa VI  –  3,90
  •  klasa IV B–  3,76
  •  klasa VII – 3,71
  •  klasa V –  3,68

Najlepsi uczniowie w tych klasach:

  • Polit Gabriela  kl. VI  – śr.5,73
  • Skowrońska Natalia kl. IVA – śr.5,27
  • Klimiuk Jakub kl. V  – śr.5,18
  • Skowrońska Małgorzata  kl. IVA – śr.5,18
  • Mazur Dawid kl. IV  – śr.4,91

Frekwencja przedstawia się następująco: kl. IVA – 96,5%, kl. IVB – 91,6 %, kl. V – 92,2,%, kl. VI – 93,8%, kl. VII – 90%.

Najwyższą średnią ocen wśród oddziałów gimnazjalnych uzyskała:

  1.  kl.III – śr. 4,13
  2. kl. II – śr. 3,60

Indywidualne wyniki nauczania przedstawiają się następująco:

  • Skowroński Piotr kl. III  – śr.5,67
  • Siemieńczuk Zuzanna  kl.III –  śr. 5,39
  • Gawrysiak Anna kl. III – śr. 5,33
  • Krasowska Julia kl. III – śr. 5,33
  • Olszewska Joanna kl.III -śr. 5,11
  • Sopek Gabriela  kl. II  – śr. 5,07
  • Szmurło Klaudia kl. II – śr. 4,8
  • Łempicka Łucja kl.III -śr. 4,78

Frekwencja: kl. II – 92,5%,  kl. III- 85 %