Dzień Kobiet w naszej szkole

 
Dzień Kobiet „Raz do roku jest wyjątkowy dzień, który przemija jak piękny sen. Wszystkie dziewczyny, kobiety, panie i matki w dniu tym dostają pachnące kwiatki.”
Już od samego rana w naszej szkole było, widać, że nadszedł 8 marca, czyli Dzień Kobiet. Chłopcy, Panowie i Przedstawiciele Rady Rodziców wręczali koleżankom, paniom nauczycielkom, paniom z administracji i obsługi kwiaty oraz słodkości. Akademia z tej okazji była pełna radosnej muzyki, profesjonalnych tańców i wymownego przekazu w skeczu:,,Mężczyzna sam w domu”. Za przygotowanie występów serdecznie dziękujemy Paniom: Renacie Gawrysiak, Urszuli Niemyjskiej, Annie Półtorak-Gieros, Wiolecie Wasilewskiej, za dekorację Pani Janinie Smolarczuk, za stroje, kwiaty, słodkości i poczęstunek Radzie Rodziców oraz Wszystkim Rodzicom. Był to bardzo miły dzień