Warsztaty bożonarodzeniowe dla dzieci i rodziców w klasie 0„A”

 

17 grudnia w młodszej grupie przedszkolnej odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe. Był to dzień, którego dzieci oczekiwały z ogromną niecierpliwością, i który zapewne na długo pozostanie im w pamięci.

Po południu do przedszkolaków dołączyli rodzice, a także dziadkowie, którzy mogli przez chwilę poczuć się znów jak uczniowie – usiedli z dziećmi przy stolikach, by podzielić się swoimi najmilszymi wspomnieniami z dzieciństwa związanymi ze Świętami Bożego Narodzenia oraz wspólnie wykonać bożonarodzeniowe ozdoby.

Okazuje się, że wspólna praca i czas spędzony razem, zwłaszcza w przeddzień tak ważnych i rodzinnych świąt, są bezcenne. Wśród radosnego gwaru i rozmów, przy dźwiękach kolęd, powstały naprawdę piękne świeczniki i ozdoby z masy solnej. Nie zabrakło też elementu rywalizacji w postaci konkursu na najdłuższy łańcuch choinkowy.

Poniżej krótka fotorelacja z tego dnia.

Anna Półtorak – Gieros