Wakacyjny projekt „Dzieci uczą rodziców”

 
Szanowni Państwo,
Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Lokalnego – organizator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców” serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w wakacyjnej odsłonie akcji  „Wakacje z akcją Dzieci uczą rodziców”. W ramach inicjatywy w każdy wakacyjny piątek (w lipcu i sierpniu) będą udostępniane darmowe tematyczne paczki z zadaniami i kolorowankami dla dzieci.
By otrzymywać darmowe zadania edukacyjne przez całe wakacje, należy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy. W formularzu należy podać tylko imię i adres e-mail, na który będą wysyłane materiały.Link do formularza; KLIKNIJ TUTAJPierwsza paczka z materiałami zostanie udostępniona 1 lipca.
Łącznie planowanych jest 9 paczek z zadaniami.
Poniżej przesyłamy darmowe materiały informujące o akcji, Prosimy o ich zamieszczenie na stronach internetowych i w mediach społecznościowych.
Przesyłamy serdeczne pozdrowienia,
Drużyna Centrum Rozwoju Lokalnego.
Gorąco zachęcamy do zamieszczenia informacji o akcji „Wakacje z akcją Dzieci uczą rodziców” na Państwa stronach internetowych i w mediach społecznościowych. Poniżej przesyłamy gotowe materiały do zamieszczenia (grafika + tekst).
By pobrać materiały, należy kliknąć w poniższy przycisk.