Udział w akcji „Sprzątanie Świata 2022”

 

22.09.2022 r. uczniowie klasy IV wraz z wychowawczynią, p. Joanną Fronc wzięli udział w akcji „Sprzątanie Świata 2022”. W ramach akcji dzieci sprzątały teren wokół szkoły i pobliskich okolic. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem zbierali różnego rodzaju śmieci i wkładali je do foliowych worków. Okazało się, że nasze tereny są nadal zaśmiecane i takie akcje  są bardzo przydatne. Dzieci nazbierały łącznie kilka worków śmieci.

Uczniowie byli bardzo zadowoleni, że mogli uczestniczyć w tak szczytnej edukacyjnej akcji.

Mamy tylko jedną Ojczyznę i powinniśmy zgodnie z duchem patriotyzmu dbać o to, żeby nasze piękne tereny pozostawały czyste. Dbajmy o własne środowisko i nie zapominajmy o tym, że to również od nas zależy, jak będzie wyglądało ono w przyszłości.

Joanna Fronc