Trzecia edycja „Randki w ciemno….z książka” już za nami

 

14 lutego, czyli w dzień św. Walentego Szkolne Koło Caritas i Gminna Biblioteka Publiczna w Rudce przeprowadziły akcje czytelnicza „Randka w ciemno…z książką”. Akcja skierowana była do uczniów klas I-IV i dorosłych.

Książki – Walentynki zapakowane w niepotrzebne gazety (żeby było ekologicznie!) i przyozdobione sercami przyciągnęły tłumy czytelników do biblioteki. Chętni mogli w ciemno wypożyczyć książkę, aby wypełnić nią swój wolny czas w domu.

Dzięki tej akcji wypożyczono 67 książek -walentynek. Jesteśmy dumni z naszych uczniów, że chcą czytać i takie miejsca jak biblioteki nie są im obce.

Wszystkim uczniom, którzy zdecydowali się na randkę z książką życzymy miłych chwil z lekturą i prosimy o zwrot książek do biblioteki publicznej 🙂

Barbara Kryńska-dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rudce

Antonina Koc- opiekun Szkolnego Koła Caritas