Szkoła na festynie w Rudce

 

Pierwszego sierpnia podczas Festynu Rodzinnego w Rudce nasza społeczność szkolna przygotowała promocję nowej grupy przedszkolnej, liczne atrakcje dla dzieci, jak lepienie z masy solnej, malowanie twarzy, wykonywanie prac plastycznych, balony, niespodziankę w postaci zaproszonych maskotek oraz kiermasz książek i zabawek dla Nikosia, który walczy z SMA.

Najpiękniejszymi podziękowaniami za podjęte działania są uśmiechy szczęśliwych dzieci.

Pani dyrektor Monika Godlewska serdecznie dziękuję za pracę przy szkolnym stoisku Paniom: Teresie Półtorak, Renacie Gawrysiak,  Antoninie Koc, Joannie Fronc,  Annie Półtorak-Gieros, Wiolecie Wasilewskiej, Wiesławie Zamachowskiej z córką, Annie Kuzub,  Marzenie Parzonko, Karolinie Karpińskiej oraz uczniom: Milenie Puchacz, Oliwii Koc, Julii Iwańczuk, Gosi i Bartoszowi Stankiewicz, Julii i Barkowi Marciniak, Karolowi Karpińskiemu.