Święto Rodziny w oddziałach przedszkolnych

 

Najważniejsza osoba w życiu każdego z nas – Mama. Z nią są związane najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, nasze radości, troski, marzenia i tęsknoty…

Tata – bohater, wzór do naśladowania, silny i zawsze wspierający…

Dzień Matki przypada 26 maja, miesiąc później – 23 czerwca – obchodzimy Dzień Ojca. Obchody tych świąt w oddziałach przedszkolnych zostały połączone – 7 czerwca świętowaliśmy więc Dzień Rodziny!

Wielkie przygotowania trwały już od kilku dni, staraliśmy się, aby ten dzień był bardzo uroczysty. We wtorek z rana dzieciom towarzyszył niemały stres i nic dziwnego, w końcu był to występ dla najwspanialszej i najważniejszej publiczności – dla najbliższych.

Część artystyczna wypadła wspaniale. Każda z trzech grup zaprezentowała wypełnione okolicznościowymi wierszami i piosenkami programy artystyczne. Zaś własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki i upominki,  wyraziły miłość, wdzięczność i szacunek, jakimi darzą swoich ukochanych rodziców.

Później spędziliśmy równie miłe chwile przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez Rodziców, za co bardzo dziękujemy!

Kolejne Święto Rodziny już za rok!

A. Półtorak-Gieros