Przedszkolaki na uroczystości Złotych Godów

 

Dnia 29.12.2013r. najmłodsze dzieci Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Rudce uświetniły swoim występem gminny jubileusz Złotych Godów – 50 lecia pożycia małżeńskiego. Obchody jubileuszu rozpoczęły się Mszą Świętą w kościele parafialnym w Rudce. Dalsza część uroczystości kontynuowana była w świetlicy środowiskowej Promyk Dnia, gdzie dostojni jubilaci zostali udekorowani okolicznościowymi medalami przez pana wójta A. Anusiewicza i przewodniczącego rady gminy pana B. Kresso.

Po części oficjalnej pięciolatki przedstawiły swój program artystyczny. Były wiersze, piosenki i tańce. Uważny widz na pewno zauważył w przedstawieniu nawiązanie do różnych sytuacji z życia małżonków.

Mali artyści włożyli dużo serca w przygotowanie występu. Było to ich pierwsze publiczne przedstawienie, ale wywarło pozytywne wrażenia zarówno na jubilatach, jak też zgromadzonych gościach.

Podziękowania należą się rodzicom przedszkolaków, którzy mimo przerwy świątecznej w nauce, postarali się, aby ich pociechy mogły wziąć udział w uroczystości.

Antonina Koc

DSCF0603  Obraz 005  Obraz 003 Obraz 002  Obraz 001  Obraz 012 DSCF0584  DSCF0598  DSCF0596DSCF0591  DSCF0589