Podziekowanie

 

           Dyrekcja i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rudce serdecznie dziękują wszystkim sponsorom i darczyńcom, którzy pomogli w organizacji i przebiegu „Choinki Szkolnej” zorganizowanej dla uczniów szkoły w dniu 18 stycznia 2018.

Okazane serce, życzliwość i pomoc w znacznym stopniu przyczyniła się do zasilenia konta Rady Rodziców Szkoły i zostanie spożytkowania na rzecz naszych dzieci. Szczere podziękowanie za okazaną pomoc kierujemy na ręce:

  • Pana Jana Osmólskiego – PHU Osmólscy
  • Pana Wiesława Wagnera – Zakład Usług Leśnych
  • Pana Tomasza Kowalczuka – gospodarstwo agroturystyczne ,,Dworek nad Stawem’’

Po raz kolejny jesteśmy pod wrażeniem Waszej aktywności a także szczodrości i życzliwości dla nas i tego, co wspólnie robimy, jako społeczność szkolna.

Drodzy Rodzice

         Pragnę serdecznie podziękować za odzew i wpłaty, jakich dokonaliście na fundusz Rady Rodziców. Cieszy mnie Państwa mobilizacja i zaangażowanie we wspólne działania na rzecz szkoły.

         Szczere podziękowanie składam wszystkim rodzicom za pomoc, wsparcie i osobiste zaangażowanie w prace organizacyjne, a w szczególności  Pani Beacie Szendomierskiej, Pani Izabelli Markowskiej, Panu Rafałowi Golińskiemu, Pani Agnieszce Zabłockiej, Pani Dorocie Bobel i Pani Katarzynie Zalewskiej.

         Dziękuję również uczniom gimnazjum i ich opiekunom: Pani Monice Bobel i Panu Grzegorzowi Sokołowskiemu, za dekorację sali gimnastycznej. Jestem pełna podziwu dla Państwa pomysłowości, kreatywności i zaangażowania w to, aby choć na chwilę stworzyć najmłodszym uczniom naszej szkoły atmosferę wyjątkowej zabawy.

Przewodnicząca Rady Rodziców

      Katarzyna Skowrońska