Podziękowania

 

,,Człowiek jest wielki nie przez to,

co posiada, lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma, lecz przez to,

czym dzieli się z innymi…’’

                                    św. Jan Paweł II

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom, którzy wykazali się zrozumieniem naszych potrzeb, społecznym zaangażowaniem, ciepłym sercem i wsparli finansowo organizację Choinki Noworocznej dla uczniów oddziałów przedszkolnych i szkoły podstawowej w Zespole Szkól im. Jana Pawła II w Rudce.

Dzięki Państwa uprzejmości możliwy był zakup stroju Mikołaja oraz paczek wszystkim dzieciom naszej szkoły. Mogliśmy również pozwolić sobie na sfinansowanie wspaniałej zabawy kierowanej przez animatora – DJ ADI&AXI. Choinka odbyła się 20 stycznia 2017 r. Całe przedsięwzięcie okazało się bardzo udane, a uśmiechy na buziach dzieci wynagrodziły wszystkim trudy organizacji. Darowizny od sponsorów  w znacznym stopniu przyczyniły się do zasilenia konta Rady Rodziców i po rozliczeniu kosztów „Choinki”, to co pozostało, będzie wykorzystane na inne potrzeby naszych uczniów zgodnie z regulaminem RR. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystkie wpłacone kwoty. Są one wyrazem Waszej życzliwości i chęci pomocy szkole w jej działaniach. Wspólnie możemy zrobić jeszcze wiele dobrego. Dlatego z serca wszystkim dziękujemy i liczymy na dalsze wsparcie.

Lista darczyńców:

  •       Pan Tomasz Kowalczuk – gospodarstwo agroturystyczne ,,Dworek nad Stawem’’
  •       Pan Jan Osmólski – PHU Osmólscy,
  •       Pani Małgorzata Małaszkiewicz – kwiaciarnia ,,Storczyk’’,
  •       Pan Wincenty Gawrysiak – Zakład Usług Leśnych,
  •       Państwo Anna i Krzysztof Skowrońscy – usługi transportowe,
  •       Pan Jan Zajączkowski – PPH ,,Gwarancja Jakości’’,
  •       Pan Ireneusz Smolarczuk – PHU Ireneusz i Paweł Smolarczuk,
  •       Pan Szczepan Kozłowski – Usługi Weterynaryjno Inseminacyjne,
  •       Pan Waldemar Kosiński – gospodarstwo rolne.

Dziękujemy również rodzicom, którzy w stosownym terminie uiścili ustaloną w bieżącym roku szkolnym opłatę (lub jej część ) na  Radę Rodziców, przez co sami zadbali o potrzeby własnych dzieci związane z wyżej wymienioną imprezą, a dzięki temu pozwolili nam zaoszczędzić część kwoty z darowizn, tak by mogła być przeznaczona na kolejne projekty. Doceniamy Wasze poczucie obowiązku, odpowiedzialność i troskę nie tylko o własne dzieci, ale i o potrzeby szkoły, w której się uczą.

                                                                  Z wyrazami szacunku i wdzięczności

Dyrekcja

Rada Pedagogiczna

Rada Rodziców

Uczniowie

Dziękuję  wszystkim Rodzicom, którzy brali udział w przygotowaniach choinki szkolnej, a w szczególności Paniom: Marcie Markowskiej, Izabeli Markowskiej, Małgorzacie Kujawskiej, Katarzynie Borek, Dorocie Kryńskiej, Ewie Kryńskiej i Beacie Szendomierskiej za pomoc w wykonaniu paczek.

Ponadto serdecznie dziękuję Pani Monice Bobel i uczniom gimnazjum, którzy pięknie udekorowali salę gimnastyczną oraz Pani Bożenie Gałeckiej i uczniom klasy II za wyjątkowy spektakl muzyczno – taneczny, który choreografią i oprawą muzyczną oczarował wszystkich.

Przewodnicząca Rady Rodziców

Katarzyna Skowrońska

Podziękowanie