Podsumowanie Konkursu Plastycznego „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM”

 

17 stycznia 2019 r. w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej PSP w Bielsku Podlaskim odbyło się uroczyste podsumowanie ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Zapobiegajmy pożarom” na szczeblu powiatowym. Nagrody wręczył Komendant Powiatowy PSP w Bielsku Podlaskim st. bryg. Waldemar Kudrewicz wraz z Wiceprezesem Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP dh. Stanisławem Olszewskim.

Na konkurs wpłynęło ogółem 208 prac wyłonionych z eliminacji miejskich i gminnych. W zmaganiach udział wzięło 5 grup wiekowych ( I grupa – przedszkola, II grupa – szkoła podstawowa klasy I-III, III grupa – szkoła podstawowa klasy IV-VI, IV grupa – szkoła podstawowa klasy VII-VIII  V grupa – szkoły ponadpodstawowe i ponadgimnazjalne). Na szczebel wojewódzki przekazano 21 prac.

 Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rudce od początku istnienia konkursu biorą w nim udział, zajmując czołowe miejsca. Laureatką tegorocznej edycji na szczeblu powiatowym została Kinga Iwanczuk z klasy przedszkolnej. Praca plastyczna dziewczynki weźmie udział w eliminacjach wojewódzkich konkursu.                                                                                                                           

                                                                                                                   Półtorak T.B.