Niezwykły „ spektakl” na lodzie

 

Dnia 28 listopada uczniowie klas IV-VI razem z wychowawczyniami uczestniczyli w niezwykłym wydarzeniu. Tego dnia na lodowisku BOSiR w Białymstoku występowali artyści  znanej na całym świecie , jedynej w swoim rodzaju  MOSKIEWSKIEJ REWII NA LODZIE.  Zaprezentowali  oni widowisko oparte na motywach baśni H. CH. Andersena pt. „ Królowa  Śniegu” . Przepiękne kostiumy, doskonała muzyka, niezwykłe efekty specjalne  i oczywiście wspaniały taniec na lodzie stworzyły urzekające pięknem przedstawienie. Obejrzeliśmy je z zapartym tchem,   podziwiając kunszt artystów. Trud podróży  i długie oczekiwanie na wejście na widownię zostały zrekompensowane wspaniałym przeżyciem artystycznym. Naprawdę warto było to zobaczyć.

W. Golińska

 krolowad krolowa_sniegu_rewia_na_lodzie_krynica_zdroj_kwiecien_2016na-lodzie-348620