Interaktywne spotkanie z bajką „Alicja-online”

 

22 września  przedszkolaki oraz najmłodsi uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć przygotowany przez Katolicki Teatr Edukacyjny z Krakowa spektakl  „Alicja –online”, który połączył świat filmu ze światem teatru. W spektaklu wzięli udział aktorzy i artyści cyrkowi. Wielki podziw u dzieci wzbudził taniec na podwieszonej szarfie oraz pokaz ogniowy. Dzięki nowoczesnej technologii dzieci mogły oglądać obraz w specjalnych okularach 3D, co było dodatkową atrakcją dla naszych milusińskich. Na pożegnanie, każde dziecko  oprócz wspaniałych wrażeń i pozytywnych emocji, od aktora wcielającego się w postać tajemniczego kota otrzymało na pamiątkę okulary 3D oraz książeczkę z labiryntami. Młodzi widzowie bawili się doskonale, aktywnie włączali się do zabawy, w szczególności podczas pokazu baniek mydlanych.

Renata Gawrysiak