Informacja o reformie oświaty

 

Szanowni Rodzice , Drodzy uczniowie.

W związku z reformą systemu edukacji, której wdrażanie rozpocznie się od 01 września 2017 roku zamieszczamy informacje udostępnione przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo odpowiedzi na większość nurtujących Was pytań dotyczących dalszej edukacji dzieci.  Odpowiedzi  na ewentualne dodatkowe  pytania  mogą również Państwo poszukać na stronie MEN  pod adresem www.reformaedukacji.men.gov.pl

Również Podlaski Kurator Oświaty pragnąc pomóc rodzicom i wyjaśnić ich ewentualne wątpliwości z dniem 8 grudnia 2016 r. otworzył punkty informacyjne dla rodziców uczniów wszystkich typów szkół, w których będą dyżurować pracownicy Kuratorium i służyć Państwu informacją dotyczącą reformy. Wykaz tych punktów oraz harmonogram dyżurów znajduje się na stronie Kuratorium Oświaty w Białymstoku : www.kuratoriumbialystok.pl w zakładce : Reforma edukacji .

– Dyrektor Szkoły – Danuta Kresso

broszura-dobra-szkola-plik-internetowy

geometric04 plakat-reforma