Finał Akcji „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM!”

 

Nasza szkoła już po raz drugi wzięła udział we wspaniałej akcji charytatywnej – wsparliśmy przedświąteczną zbiórkę prezentów dla dzieci z Oddziału Onkologii i Hematologii z UDSK w Białymstoku organizowaną przez fundację Dzielni i Waleczni. Potwierdziło się tym samym, że w wyjątkowych sytuacjach na całą naszą społeczność szkolną można liczyć. Dziękujemy serdecznie za naprawdę piękne i wartościowe prezenty, które we wtorek 3 grudnia, zostały przekazane Pani Dorocie Olędzkiej – przedstawicielce fundacji, a już niebawem trafią do małych bohaterów – dzieci z białostockiego szpitala.

Szczególne podziękowania należą się oczywiście Rodzicom, bez których ta akcja nie mogłaby się odbyć. Bardzo dziękujemy za okazane serce i pomoc.

Anna Półtorak – Gieros