Ferie zimowe 2022

 

Ferie zimowe to czas, kiedy uczniowie mogą  odpocząć od szkoły i nauki, rozwijać swoje zainteresowania lub spotkać się  z rówieśnikami.
Urząd Gminy w Rudce wyszedł naprzeciw tym oczekiwaniom i przygotował ciekawą ofertę  zajęć, która spotkała się z dużym zainteresowaniem uczniów i wielu z nich skorzystało z kilku form rozrywki.
 I dzień – Wyjazd do Białegostoku do Centrum Rozrywki Logic Games.
Młodzież miała do dyspozycji  Escape Room (Pokoje zagadek) oraz  laserowy paintball.

II dzień – Warsztaty kulinarne z Thermomixem.
Urządzenie zostało zakupione z projektu: ,,Tradycyjne podlaskie wesele w Rudce”  Zajęcia  prowadziła  Pani Weronika Kiełczewska, która  wraz z uczestnikami przygotowała smaczną  pizzę, lemoniadę i desery.

III dzień  – Wyjazd do Białegostoku na lodowisko oraz do kina na film „Sing2”.

IV dzień – Warsztaty kulinarne zorganizowane przez Panie z KGW „Róża” w Rudce. Dzieci uczestniczyły w przygotowaniu i pieczeniu tradycyjnych karnawałowych wypieków.

Trzeba też dodać, że część uczniowie w pierwszym tygodniu ferii skorzystała z wyjazdu w góry, który organizował Caritas Diecezji Drohiczyńskiej. Natomiast w drugim tygodniu ferii odbyły się  kilkudniowe  warsztatach „Ferie z ekonomią”.

Serdecznie dziękujemy  Panu Wójtowi Marcinowi Gawrysiakowi, Pani Kierownik GOPS – u Katarzynie Piotrowskiej, Paniom ze Świetlicy Caritas Martynie Puchacz i Katarzynie Zamachowskiej, Pani Weronice Kiełczewskiej za pokaz pracy z Thermomixem, przedstawicielkom KGW,, Róża” na czele z Panią Przewodniczącą Haliną Twarowską, nauczycielom: Pani Małgorzacie Olszewskiej, Pani Wiolecie Wasilewskiej, Pani Bożenie Gałeckiej, Pani Joannie Fronc, Pani Wiesławie Golińskiej, Panu Grzegorzowi Sokołowskiemu, opiekunom: Pani Monice Karpińskiej i Pani Karolinie Karpińskiej, Panu Kierowcy Krzysztofowi Skowrońskiemu.
Dzięki zaangażowaniu i pracy wielu osób uczniowie naszej szkoły mieli kilka atrakcji w wolnym czasie.
Fotorelacja – Warsztaty kulinarne z Thermomixem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotorelacja – Warsztaty kulinarne KGR „Róża”

Fotorelacja Centrum Rozrywki Logic Games

Fotorelacja – Wyjazd na lodowisko i do kina

Fotorelacja – Ferie z ekonomią