Dzień Matki w przedszkolu

 

Jak co roku, przedszkolaki świętowały Dzień Mamy. Dnia 26.05.2017r. wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i olbrzymi autorytet. Po wspaniałych występach w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach mam zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim mamom piękne własnoręcznie wykonane laurki . Wielką atrakcją okazał się poczęstunek przygotowany przez rodziców. Każdy ze smakiem chrupał pyszne wafelki, ciasta z kremem i słodkie ciasteczka. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i bardzo radosna, przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.

Dziękujemy wszystkim mamom za przybycie i aktywne włączenie się w organizację tej uroczystości.

U. Niemyjska, R. Gawrysiak

IMG_9437 IMG_9438 IMG_9439 IMG_9441 IMG_9442 IMG_9443 IMG_9447