Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

 

Jak co roku, przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Taty. Dnia 25.05.2018r. w przededniu Dnia Matki wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne czerwone róże oraz własnoręcznie wykonane laurki i zaprosiły na słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła ale i bardzo radosna, przebiegała w  rodzinnej i miłej atmosferze.

A.Koc