Dzień Czwartaka

 

22 września uczniowie klasy IVA i IVB udali się na wycieczkę do Ziołowego Zakątka w Korycinach. Z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w warsztatach ceramicznych, podczas których własnoręcznie wykonali kubeczki z gliny. Moc wrażeń dostarczyły zabawy integracyjne na placu zabaw oraz w stodole na sianie. Czwartaki podziwiali także florę i faunę Ziołowego Zakątka. Integralną część imprezy stanowiło ognisko, przy którym odbyła się konsumpcja świeżych bułeczek i smacznych kiełbasek oraz wspólne pogawędki. Różnorodność atrakcji oraz niezwykły  humor sprawiły, że impreza była udana. Bardzo dziękujemy za cenną  pomoc rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację naszej wycieczki.

                                                                                                                    Wychowawczynie:  J. Fronc, I. Trofimiuk