Bawimy się i pomagamy

 

Z inicjatywy pani dyrektor Moniki Godlewskiej tegoroczna zabawa karnawałowa w naszej szkole połączona była z kiermaszem ciast na rzecz Remigiusza Niewińskiego- chłopczyka, który ma wadę serca i inne schorzenia.

22 lutego bawili się uczniowie  klas 4-5 , dwa dni później- klas 1-3 i 6-8.  24 lutego wypadł też Tłusty Czwartek i tradycyjnie już Rada Rodziców ufundowała wszystkim uczniom  lukrowane pączki. Dziękujemy serdecznie za te słodkości.
Natomiast inne smakołyki  można było kupić na kiermaszu ciast przygotowanym przez mamy naszych uczniów. Wykazały się przy tym ogromną pomysłowością. Szkoła zmieniła się w cukiernię z mnóstwem wspaniałych ciast, ciasteczek, babeczek, rurek, muffinek, kulek, a nawet własnoręcznie robionych  lizaków! Ta piękna i szlachetna akcja spotkała się z pozytywnym odzewem całej społeczności szkolnej. Udało się zebrać 3121,00 złotych !!!
Wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania, a później do zrealizowania  i wsparcia tej wspaniałej  inicjatywy, serdecznie dziękujemy.
Pamiętajmy, że „Każdy gest, nawet najdrobniejszy ….zmienia świat, czyjś świat.”