Bal karnawałowy w przedszkolu

 

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

12.02.2018r. w przedszkolu odbył się kolejny bal karnawałowy. Na czas zabawy dziewczynki zamieniły się w księżniczki, wróżki, motylki, aniołki a chłopcy w supermenów, strażaków, policjantów i wiele innych postaci bajkowego świata. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Przedszkolaki przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm  wesołej muzyki. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek.

Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Renata Gawrysiak, Urszula Niemyjska