BAJKOWY FESTIWAL TEATRALNY DZIECI-DZIECIOM 2014

 

      30 listopada 2014 r. nasi uczniowie  wzięli udział w  Bajkowym Festiwalu Teatralnym Dzieci-Dzieciom 2014, który odbył się w Pałacu Kultury i Nauki, w teatrze  Lalka, w Warszawie. Tematem przewodnim  IV edycji Akcji Dzieci-Dzieciom 2014 była profilaktyka. Edukacja poprzez zabawę w teatr – jak dzieci widzą i patrzą swoimi oczami na temat profilaktyki. Nasi uczniowie byli jedną z sześciu wybranych grup, które przedstawiły  sztuki teatralne powstałe na motywach bajek. Otrzymaliśmy wyróżnienie za wartość edukacyjną przekazaną w bajce pt. „W parku linowym”.

Jury Bajkowego Festiwalu Teatralnego Dzieci-Dzieciom było wyjątkowe: Tomek (mistrz świata w Breakdance) z mamą Ireną Chorzelewską, Łukasz (uczestnik III edycji BFT) z mamą Grażyną Bąk, Igor z mamą Joanną Racewicz, Kacper Dziewirski, Kacper Szymczak, Julia i Jakub z mamą Aleksandrą Kostka, Agatka z tatą Jackiem Borkowskim, Maria Niklińska, Tomasz Józwiak, Piotr Frąckiewicz.

   Nasi uczniowie oprócz interesujących doznań, poznania ciekawych ludzi, otrzymali mnóstwo fantastycznych prezentów. Dziękujemy rodzicom i wszystkim, którzy pomogli nam w realizacji tego przedsięwzięcia.

A.Koc

SAM_1881 SAM_1837 SAM_1844 SAM_1848 SAM_1850 SAM_1857 SAM_1860 SAM_1866 SAM_1868 SAM_1875 SAM_1879bez tytułu