Żeby wakacje były bezpieczne.

 

 

Tuż przed wakacjami  uczniowie naszej szkoły spotkali się z  Dzielnicowymi Posterunku Policji w Brańsku: st. asp. Tomaszem  Wiszenko i mł. asp. Katarzyną Iwanek oraz przedstawicielami Powiatowej Komendy Policji  w Bielsku Podlaskim –  Panią Inspektor Sylwię Bagniuk oraz st. sierż. Natalię Niemczynowicz, którzy przypomnieli o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w czasie wakacji ze szczególnym zwróceniem uwagi na cyberbezpieczeństwo  i konsekwencje stosowania cyberprzemocy przez nieletnich.

Podczas spotkania zostały podsumowane również konkursy, które odbywały się na terenie szkoły. W ramach Szkolnej Profilaktyki i Promocji Zdrowia
odbył się konkurs  pod hasłem „Uzależnienia-prezentacja multimedialna”, Wzięło w nim udział 7 uczniów. I miejsce zdobyła  ucz. kl. VII A Emilia Szmurło,
II miejsce zajęli Bartłomiej Niemyjski z kl. VI i Joanna Klimiuk z kl. VII B, III miejsce – Julia Czapska  i Dawid Kwiatkowski z kl. VI.

Za najlepsze wyniki w oszczędzaniu otrzymały nagrody (ramki na zdjęcia)  następujące osoby:

  1. Puchalski Karol kl. IV
  2. Jakoniuk Patryk kl. VII B.

Po spotkaniu z policją, na stołówce szkolnej pamiątkowe dyplomy za najwyższe wyniki w konkursie „Najlepiej  oszczędzająca klasa w szkole” otrzymały:

  1. klasa II – za zajęcie I miejsca
  2. klasa I – za zajęcie II miejsca
  3. klasa III – za zajęcie III miejsca.

Pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe (piłki, maskotki, przybory szkolne) za najwyższe wyniki w konkursie indywidualnym „Mistrz oszczędzania” otrzymali:

  1. Karolina Kryńska kl. II – za zajęcie I miejsca
  2. Dawid Karpiński  klasa II – za zajęcie II miejsca
  3. Eliza Baranowska kl. II – za zajęcie III miejsca.

Nagrody rzeczowe za wysokie wyniki w oszczędzaniu otrzymali również: Szydłowski Szymon kl. I, Półtorak Karolina kl. I, Czapski Dawid kl. I,
Szmurło Błażej kl. III, Kucharczuk Zuzanna kl. II, Niemyjska Amelia kl. III, Szymoniak Karol kl. III.

Za udział w konkursie recytatorskim „Myśląc-Ojczyzna” nagrody  książkowe otrzymali:  Bartłomiej Niemyjski, Magda Woroszył, Julia Czapska i Dawid Kwiatkowski z klasy VI oraz Piotr Olszewski z klasy VII B.

Za I, II, III miejsca oraz udział w Szkolnym Konkursie na Palmę Wielkanocą również zostały przyznane dyplomy i nagrody.

 

                                                                          Barbara Kozłowska, Joanna Fronc