Udział w II Edycji Spartakiady

 

17 listopada 2023 r. czworo uczniów z klasy ósmej naszej szkoły uczestniczyło w II Edycji Spartakiady zorganizowanej przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Krzysztofa Kluka w Rudce. Uczniowie sprawdzali swoje umiejętności w kilku blokach tematycznych: rolniczym, gastronomicznym, humanistyczno – językowym, matematyczno – przyrodniczym oraz w konkurencjach sportowych. Celem rywalizacji była przede wszystkim nauka poprzez dobrą zabawę oraz promocja aktywnego i zdrowego trybu życia. W konkurencjach rywalizowało 15 drużyn z okolicznych szkół podstawowych. Mimo, że naszym ósmoklasistom nie udało się stać na podium, ale uzyskali wysokie wyniki i powrócili do szkoły z uśmiechem na twarzach.

                                                                                                                                        Joanna Fronc