Europejski Dzień Języków Obcych w naszej szkole

 

 

Zazwyczaj na początku maja obchodzimy Dzień Europejski połączony z Dniem Języków Obcych. W tym roku świętujemy inaczej niż zwykle z powodu pandemii. Nie ma tańców, wspólnego śpiewania w obcym języku, próbowania potraw przygotowanych przez uczniów czy konkursów sprawdzających wiedzę na temat państw należących do Unii Europejskiej. Chcieliśmy mimo wszystko przygotować krótką prezentację znanych państw europejskim,
aby podtrzymać naszą szkolną tradycję.

Dziękuję bardzo wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w ten projekt i poświęcili dodatkowy czas na przygotowanie swoich filmów.
Wyrazy wdzięczności przekazuję Pani Uli Niemyjskiej za jej zaangażowanie i pomoc oraz Panu Teodorowi Niemyjskiemu, który złożył   w całość przekazane mu materiały i jak zwykle pięknie to wszystko oprawił.

Miejmy nadzieję, że oprócz miłego oglądania jeszcze coś zapamiętamy i czegoś się nauczymy.

Małgorzata Olszewska