Występy naszych uczniów

 
W tym roku szkolnym tradycyjne wystawienie jasełek z powodu Covid-19 nie było możliwe. Dodatkowo przed świętami przedszkolaki nie mogły mieć prób w zaplanowanym terminie z powodu problemów z ogrzewaniem. Ale nie zrezygnowały z przygotowań i oto mamy wspaniały występ na tle betlejemskiej dekoracji ze  Świętą Rodziną, aniołami i pastuszkami.
Serdecznie dziękuję Pani Ani Półtorak-Gieros za bardzo piękne przygotowanie jasełek i udekorowanie sali oraz Panu Teodorowi Niemyjskiemu, który z wielką cierpliwością nagrywa i montuje nasze występy. Z całego serca dziękuję dzieciom z grupy 0A za ich cudowne śpiewy i recytacje oraz rodzicom za przygotowanie bardzo profesjonalnych strojów.
W tym miejscu pragnę również podziękować Pani Renacie Gawrysiak, Pani Ani Półtorak-Gieros, Pani Wiolecie Wasilewskiej za przygotowanie pięknych występów i dekoracji na Dzień Babci i Dziadka oraz dzieciom z grup 0A i 0B za ich śpiewy, recytacje i wyjątkowe tańce. Wyrazy wdzięczności kieruję do rodziców, którzy zadbali o eleganckie stroje występujących i zakup lampionów. Pragnę podziękować przedszkolakom z grup 0A i 0B za oprawę kolędową moich życzeń świątecznych pod kierunkiem Pani Renaty Gawrysiak i Pani Antoniny Koc oraz śpiewanie hymnu pod pomnikiem Sybiraków pod opieką Pani Wioli Wasilewskiej. Z powodu nauki zdalnej klas I-VIII większość występów w I semestrze wykonały dzieci z grup 0A i 0B.
Jestem z Was, drogie dzieci,  bardzo dumna i były też łzy wzruszenia. Jeszcze raz serdecznie dziękuję  Wam, Waszym cudownym Paniom i najlepszym rodzicom za te piękne chwile i życzę miłego odbioru świątecznych jasełek.