Przekazanie nakrętek oraz podsumowanie akcji: „Zamiast kwiatka-daj na skrzatka”

 

29 października 2020 r. w czwartek odwiedziły nas niezwykłe osoby: Michaś Bogucki z mamą Justyną. Goście przybyli do szkoły, odpowiadając na zaproszenie Pana Wójta Marcina Gawrysiaka, aby odebrać nakrętki z serca ustawionego pod bankiem oraz ze zbiórki prowadzonej w szkole. Michaś co tydzień w czwartki ma rehabilitację w Bielsku Podlaskim, więc nasza szkoła była dodatkowym punktem na znanej trasie. Michaś jest bardzo grzecznym chłopcem i  nadal liczy na naszą pomoc, a jego mama i cała rodzina dzielnie radzą sobie w tej trudnej sytuacji.

Pragnę podziękować wszystkim klasom, nauczycielom i rodzicom, którzy włączyli się w akcję zbierania kasztanów. W sumie dwa duże transporty zostały dostarczone do Bujenki.
Zebraliśmy wspólnie podczas akcji ,,Zamiast kwiatka – daj na skrzatka” 1867 złotych – 520 zł od klasy VIII i 1347 zł od pozostałych klas.
Pieniądze zostały przeliczone przez wychowawców, a potem przeze mnie i Panią Izabelę Markowską- Przewodniczącą Rady Rodziców i 30 października  wpłacone na konto Michasia Boguckiego, który choruje na SMA.

Ale akcja trwa nadal. Serce pod bankiem czeka na nakrętki 🙂
PRZEDSZKOLAKI z grupy 0A również aktywnie uczestniczą w tym oto dziele.

Dziękuję za piękną postawę oraz wrażliwość wszystkim ofiarodawcom, rodzicom, uczniom i nauczycielom naszej szkoły.

                Monika Godlewska-dyrektor szkoły