Konkurs Wiedzy o Lesie

 

5 listopada  uczniowie gimnazjum wzięli udział w Konkursie Wiedzy o Lesie, w którym trzeba był wykazać się wiedzą o przyrodniczym  i gospodarczym znaczeniu lasu  oraz  o specyfice Nadleśnictwa Rudka, które było fundatorem nagród.

Do konkursu przystąpiło 42 dziewcząt i chłopców, spośród których wyłoniono trójkę laureatów: Małgorzatę Mańkowską z klasy II, Klaudię Rudkowską z klasy III i Karola Bobla z klasy I. Wyróżnienia otrzymały: Paulina Czapkowska z kl.III i Alicja Puchalska z kl. I.

Nie zabrakło też nagród pocieszenia  dla innych uczniów, którzy nie zdobyli  maksymalnej liczby punktów, ale wykazali się znaczącą wiedzą. W komisji sprawdzającej prace, oprócz p.Barbary Kozłowskiej, pracowali przedstawiciele Nadleśnictwa Rudka- p. Hieronima Buniowska i p.Błażej Safaryn.

Nagrody zostały wręczone  po uroczystym apelu z okazji 95  rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę Na zdjęciach- przedstawiciel Nadleśnictwa Rudka, p. Błażej Safaryn wręcza uczniom nagrody w postaci kalendarzy.

zdj6 zdj7 zdj2  zdjęcie1 zdj3 zdj4 zdj5