Konkurs plastyczny „Jak Fundusze Europejskie zmieniły moją okolicę?”

 

W imieniu Marszałka Województwa Podlaskiego chcielibyśmy serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego konkursie plastycznym. Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej, przedstawiającej przykłady zmian,
które nastąpiły w województwie podlaskim dzięki wykorzystaniu Funduszy Europejskich, w szczególności projektów dofinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, zwanego dalej „RPOWP 2014-2020”. Dla zwycięzców konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody, jak również dla Szkół i Domów Kultury, do których uczęszczają zwycięzcy.  Wszelkie niezbędne informację dotyczące konkursu, regulamin, formularz zgłoszeniowy, plakaty, reklamy znajdziecie Państwo w załączonych plikach. Gorąco zachęcamy do czynnego udziału w konkursie
i czekamy na pracę Państwa podopiecznych !

Zaproszenie Szkoly podstawowe

Formularz_z_oswiadczeniem

Regulamin Jak Fundusze Europejskie zmienily moja okolice