Inauguracja roku szkolnego 2013/2014

 

Po dwóch miesiącach odpoczynku, czas wracać do szkoły.

Zgodnie z tradycją nowy rok szkolny rozpoczęliśmy od udziału we Mszy św. odprawionej w naszym kościele parafialnym. Homilię wygłosił ks. Błażej Samociuk, który zachęcając uczniów do solidnej nauki, nawiązał do postaci św. Izydora-patrona Internetu.

Oficjalnego otwarcia uroczystości dokonała w budynku szkoły Pani Dyrektor Danuta Elżbieta Kresso. Powitała serdecznie wszystkich zebranych, a szczególnie uczniów dwóch klas „zerowych” 5- i 6 – latków oraz uczniów I klasy gimnazjum. Wszystkim uczniom życzyła wielu sukcesów w rozpoczynającym się nowym  roku szkolnym.

Podobne życzenia złożyli też zaproszeni goście Wójt Gminy Rudka Pan Andrzej Anusiewicz oraz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Sylwester Kowalczuk.

Po przekazaniu informacji organizacyjnych wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych.