Gimnazjaliści obejrzeli spektakl „Romeo i Julia” w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku

 

To najsłynniejsza historia miłości, jaką zna świat.  Nastolatkowie, Julia i Romeo, w ciągu zaledwie kilkudziesięciu godzin z dzieciaków stają się głęboko doświadczonymi przez los dojrzałymi ludźmi. Ich śmierć godzi skłócone dotąd rody Montekich i Kapuletich.

Tę pełną namiętności i rozpaczy opowieść uczniowie naszego gimnazjum mieli możność obejrzeć w  białostockim teatrze 4 października br. Po spektaklu wszyscy mówili jednym głosem: to było naprawdę wyjątkowo piękne. Doskonała gra aktorska (również młodych początkujących aktorów), ruch sceniczny, wizualizacje, piękny wokal, kostiumy- wszystko to  na najwyższym poziomie. Obyśmy mogli częściej cieszyć oko i ucho takimi spektaklami.

M. Fronc

teatr teatr teatr1 3 5 2 1 4

                Zdjęcia ze spektaklu pochodzą ze strony TD w Białymstoku