Dzień Kobiet i Mężczyzn

 

W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rudce pamiętano o Dniu Kobiet i Dniu Mężczyzn. Wszystkie panie i dziewczynki świętowały ten dzień
i otrzymały niespodzianki w postaci pięknych kart oraz inne upominki od kolegów z grup przedszkolnych czy klas 1-3. Był to wyjątkowy dzień,
ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. W szkole pojawili się również mili goście z życzeniami i niespodziankami dla Pani Dyrektor.

Natomiast 10 marca w Dniu Mężczyzn dziewczyny i Panie zrewanżowały się chłopcom oraz Panom pięknymi kartami i niespodziankami. Akcent związany z tymi świętami pojawił się także 11 marca, gdy naszą szkołę odwiedzili  Pan Wójt Gminy Rudka Marcin Gawrysiak oraz przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim: Pan Komendant Powiatowej Policji insp. Wojciech Macutkiewicz, Pani Inspektor Sylwia Bagniuk oraz st. sierż. Natalia Niemczynowicz w związku z podsumowaniem konkursu: ,,Smartfon mój (nie)przyjaciel”. Goście otrzymali upominki i kwiaty.
Warto pamiętać, by oprócz dni świątecznych być każdego dnia dla siebie nawzajem wyjątkowo uprzejmymi, uczynnymi i sympatycznymi. Wtedy nasza codzienność będzie upływać w bardzo miłej atmosferze 🙂