„Podróże z klasą” to ministerialny projekt, w którym brała udział Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rudce. 35 uczniów klas 4-6 i 3 opiekunów w dniach 23-26 października miało wycieczkę edukacyjną do Wrocławia. Czterodniowa wycieczka została zrealizowana zgodnie z założonymi punktami edukacyjnymi. Wycieczka zakładała uatrakcyjnienie procesu edukacyjnego uczniów poprzez umożliwienie uczestnikom poznawania tradycji, kultury oraz osiągnięć polskiej nauki na trenach Wrocławia i okolic. Uczestnicy byli w muzeach, operze, teatrze oraz nowoczesnym centrum edukacji, aby wspomóc realizację podstaw programowych kształcenia ogólnego, praktyczne odkrywanie współczesnej kultury i nauki. Uczestnicy  zwiedzili: Narodowe Forum Muzyki Filharmonię Wrocławską, Panoramę Racławicką, Muzeum Narodowe we Wrocławiu, byli na koncercie Chopin&Friends Wrocław, zwiedzili Operę Wrocławską, Hydropolis – Centrum Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu, Muzeum Etnograficzne, Pawilon Czterech Kopuł, Teatr Polski, Muzeum Sztuki Współczesnej.

Licznik odwiedzin

324293

Aktualności w skrócie

Ogłoszenie – nabór na stanowisko Nauczyciela Muzyki

Ogłoszenie – nabór na stanowisko Nauczyciela Muzyki

Zamieszczamy ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy Nauczyciela Muzyki w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rudce Ogłoszenie – nabór na stanowisko Nauczyciela...

 
Ogłoszenie – nabór na stanowisko Psychologa

Ogłoszenie – nabór na stanowisko Psychologa

Zamieszczamy ogłoszenie o naborze na stanowisko Psychologa w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rudce Ogłoszenie – nabór na stanowisko Psychologa  

 
Ogłoszenie – nabór na stanowisko Nauczyciela Logopedy

Ogłoszenie – nabór na stanowisko Nauczyciela Logopedy

Zamieszczamy ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy Nauczyciela Logopedy w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rudce Ogłoszenie – nabór na stanowisko...