Od 3 do 7 lutego dzieci i młodzież ze
Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II realizowały zajęcia:
OdLOTTOwe ferie mamy – aktywnie wypoczywamy!
W ramach programu „odLOTTOwe ferie 2025”. Uczestnicy wybrali się do kina, parku trampolin, na lodowisko, do Epi-Cenrtum w Białymstoku oraz do Nowego Teatru i Łazienek Królewskich w Warszawie.
Były też zajęcia plastyczne, sportowe, kulturalne i profilaktyczne z pracownikami PSSE w Bielsku Podlaskim oraz pokaz ratownictwa i zajęcia z pierwszej pomocy prowadzone przez strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku Podlaskim i Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudce.
Nasze Ferie zostały dofinansowane w kwocie
17 000 zł ze środków,
Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej.
Serdecznie dziękujemy uczestnikom za wspólnie spędzony czas.
Za zorganizowanie zimowego wypoczynku dziękujemy:
– Pani Dyrektor, Nauczycielom oraz Pracownikom Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rudce
– Panu Wójtowi oraz Pracownikom Urzędu Gminy Rudka.
Podziękowania kierujemy również do Wszystkich, dzięki którym te ferie były odLOTTOwe

Licznik odwiedzin

324293

Aktualności w skrócie

Ogłoszenie – nabór na stanowisko Nauczyciela Muzyki

Ogłoszenie – nabór na stanowisko Nauczyciela Muzyki

Zamieszczamy ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy Nauczyciela Muzyki w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rudce Ogłoszenie – nabór na stanowisko Nauczyciela...

 
Ogłoszenie – nabór na stanowisko Psychologa

Ogłoszenie – nabór na stanowisko Psychologa

Zamieszczamy ogłoszenie o naborze na stanowisko Psychologa w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rudce Ogłoszenie – nabór na stanowisko Psychologa  

 
Ogłoszenie – nabór na stanowisko Nauczyciela Logopedy

Ogłoszenie – nabór na stanowisko Nauczyciela Logopedy

Zamieszczamy ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy Nauczyciela Logopedy w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rudce Ogłoszenie – nabór na stanowisko...