Zostań Świętym Mikołajem

 

W tym roku nasza szkoła włącza się w szlachetną akcję „Zostań Świętym Mikołajem!”. Do końca listopada zbieramy prezenty dla dzieci z UDSK w Białymstoku z Oddziału Onkologii i Hematologii.

Wśród listy prezentów znajdują się m.in.: maskotki, lalki, samochody, klocki Lego i Lego Duplo, ciastolina, puzzle, gry dla dzieci w różnym wieku, kredki, flamastry, kolorowanki, mandale, poduszki i kocyki, ręczniki, zestawy kreatywne, słodycze, odzież, podkładki pod laptop, świąteczne skarpety, słuchawki, książki, żele pod prysznic, szampony, balsamy, kremy Sudocrem, Nivea, Bambino, chusteczki nawilżane, Pampersy (rozmiar 5, 6), a także papier świąteczny.

Prosimy, aby były to rzeczy tylko i wyłącznie nowe.

Razem możemy więcej, pomóżmy wywołać uśmiech na twarzach dzieci!

 

A. Półtorak – Gieros