„Za zdrowie Pań…” , o naszym uczestnictwie w gminnych obchodach Święta Kobiet

 

12 marca br. w remizie OSP w Rudce spotkali się wszyscy ci, którzy chcieli podziękować kobietom i umilić im niedzielne popołudnie, tj. wójt naszej gminy, strażacy, uczniowie ZSCKR im. K. Kluka oraz uczniowie naszej szkoły. Wprawdzie Pań nie było zbyt dużo (co tłumaczono porą obiadową), ale te, które zaszczyciły nas swoją obecnością, wydawały się być zadowolone ze spotkania przy kawie, herbacie, ciasteczku ( o to zatroszczyli się uczniowie szkoły średniej). My zadbaliśmy o oprawę artystyczną imprezy. Nasz zespół wokalny pięknie zaprezentował się w piosence, ale niekwestionowaną gwiazdą okazał się być Zenek Martyniuk ( w tej roli rewelacyjnie wystąpił Krystian Kowalczuk z kl. III gimnazjum). Mężczyźni mieli okazję sprawdzić się w konkursie o tytuł „Najlepszego Znawcy Kobiet”. Zwycięzcą został Łukasz Łempicki. Gratulujemy!

Oczywiście , nie zabrakło życzeń  i kwiatów. Pan wójt Andrzej Anusiewicz  oraz ksiądz Robert Figura w imieniu wszystkich mężczyzn wyrazili słowa uznania Paniom, a strażacy obdarowali Je wiosennymi kwiatami. Za tak miłe spotkanie  podziękowała przedstawicielka płci pięknej – pani dyrektor Danuta Kresso.

M. Fronc

DSCF4733-Copy DSCF4735-Copy DSCF4736-Copy DSCF4737-Copy DSCF4742-Copy DSCF4746-Copy DSCF4754-Copy DSCF4756-Copy DSCF4764-Copy DSCF4768-Copy DSCF4794-Copy DSCF4795-Copy DSCF4759-Copy DSCF4805-Copy DSCF4803-Copy DSCF4802-Copy DSCF4801-Copy DSCF4813-Copy