Święto Caritas Diecezji Drohiczyńskiej

 

W sobotę poprzedzającą Niedzielę Miłosierdzia w Sokołowie Podlaskim odbyły się Obchody Święta Caritas Diecezji Drohiczyńskiej. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły, uczęszczający do świetlicy środowiskowej Caritas w Rudce zaprezentowali występ artystyczny.

W trakcie uroczystej gali dzieci wręczyły Jego Ekscelencji biskupowi Tadeuszowi Pikusowi oraz ks. kan. dr Łukaszowi Gołębiewskiemu, dyrektorowi Caritas Diecezji Drohiczyńskiej ręcznie malowane anioły, które wykonały wolontariuszki- uczennice naszego gimnazjum.

Dzieci miały okazję nie tylko zaprezentować się na dużej scenie, ale również podziwiać prezentacje artystów z Sokołowskiego Domu Kultury. Po uroczystej gali udaliśmy się do Domu Miłosierdzia, gdzie przygotowano przyjęcie dla wychowanków i wolontariuszy świetlic. Był to czas integracji , wspólnych rozmów i zabaw.

Izabela Zapisek

Kopia IMG_2532 Kopia IMG_2515 Kopia IMG_2517 Kopia IMG_2518 Kopia IMG_2519