Sukcesy uczniów w konkursie recytatorskim

 

Dnia 29 marca 2019 r. w SP im. Izydora Kołakowskiego w Domanowie odbyła się V edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji dla Dzieci „Co słonko widziało”. Uczestnicy konkursu recytowali przygotowane przez siebie utwory autorstwa Danuty Wawiłow i Natalii Usenko. Przesłuchania odbyły się w dwóch grupach wiekowych: A – kl.0-III i B – kl.IV-VI.

Uczniowie  z naszej szkoły zajęli wysokie miejsca w obu kategoriach

Grupa A – II miejsce – Zuzanna Szmurło z kl. III, wyróżnienie – Eliza Baranowska z kl. 0B
Grupa B – II miejsce – Bartłomiej Niemyjski z kl. IV , III miejsce – Julia Czapska z kl. IV

Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Uczestnikom  gratulujemy i zachęcamy do  udziału w następnej edycji konkursu.

U. Niemyjska