Sprzątanie Świata 2013

 

Nasza szkoła po raz kolejny uczestniczyła w akcji  „Sprzątanie Świata” zorganizowanej przez Nadleśnictwo Rudka.

26 września w godzinach przedpołudniowych uczniowie klasy II gimnazjum  mieli okazję doświadczyć tego, że jesień w lesie, szczególnie w czystym lesie, wygląda naprawdę uroczo.  Wraz z  pracownikiem  nadleśnictwa  i swoją wychowawczynią sprzątali okoliczny teren. Śmieci z roku na rok jest coraz mniej- to stwierdzenie pana leśniczego. Cieszy fakt, że tak  się dzieje. Być może wzrasta nasza świadomość ekologiczna.  Spacer po czystym lesie naprawdę daje człowiekowi wytchnienie. Uczniowie otrzymali piękne upominki, jak też dużą porcję wiadomości z zakresu leśnictwa. Sami również mogli wykazać się wiedzą.  To była świetna lekcja przyrody w terenie. Lepiej nie trzeba!!!

Sprzątanie świata 2013 Sprzątanie świata 2013 Sprzątanie świata 2013 Sprzątanie świata 2013 Sprzątanie świata 2013 Sprzątanie świata 2013 Sprzątanie świata 2013 Sprzątanie świata 2013