Rekrutacja 2021/2022

 

Szanowni Państwo,
W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i rozpoczęciem w tym czasie rekrutacji do oddziałów przedszkolnych: od 29.03.2021 r. do 10.04.2021 r. i szkoły: od 01.04.2021 r. do 29.05.2021 r., mając na względzie bezpieczeństwo zarówno pracowników szkoły, jak i osób składających wnioski rekrutacyjne, rekomenduję ograniczenie do niezbędnego minimum wzajemnych kontaktów.
1.    Formularze rekrutacyjne umieszczone są na stronie internetowej szkoły w Dokumentach szkolnych, w zakładce: Rekrutacja. Wybieramy spośród nich odpowiedni dokument: deklarację, zgłoszenie lub wniosek.
2. Sposoby składania formularzy rekrutacyjnych, z których możecie Państwo wybrać Wam wygodniejszy lub stosować równocześnie oba:
a) Wysłać skan wniosku  drogą mailową na adres szkoły: gimnazjumwrudce@vp.pl
b) Dostarczyć dokumenty w wersji papierowej do placówki oświatowej. Przy wejściu do szkoły – w holu będzie ustawiona skrzynka, do której rodzice mogą wrzucać wnioski rekrutacyjne, najlepiej w zamkniętej kopercie. Obok skrzynki będą znajdowały się też puste druki rekrutacyjne do wypełnienia.
Do oddziałów przedszkolnych zapraszamy dzieci:
6-latki-rocznik 2015: obowiązkowe przygotowanie przedszkolne
5-latki-rocznik 2016
4-latki-rocznik 2017
3-latki-rocznik 2018
Klasa I-rocznik 2014-obowiązkowe rozpoczęcie nauki.
Zapraszamy serdecznie!

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rudce
Monika Godlewska