Pomoc Michasiowi!

 
Szanowni Państwo,

z radością informuję, że już przekazaliśmy jeden transport makulatury dostarczonej przez mieszkańców naszej gminy. Akcja zostaje przedłużona
do 18 grudnia,
 więc nadal zachęcam do przynoszenia starych gazet, katalogów, niepotrzebnych książek szkolnych i dodatkowo kartonów.

Wcześniej Pani Justyna Bogucka odebrała zebrane butelki, które można nadal przynosić, podobnie jak nakrętki.
Dziękuję wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w tę akcję: uczniom, rodzicom, nauczycielom, mieszkańcom, pracownikom administracji i obsługi, pracownikom Nadleśnictwa Rudka i Urzędu Gminy Rudka za przywiezienie znacznej ilości makulatury. Dzięki udostępnieniu samochodu przez Pana Wójta Marcina Gawrysiaka i zaangażowaniu Pani Kierownik Małgorzaty Kunickiej oraz kierowców w piątek 27 listopada kilkaset kilogramów makulatury zostało zawiezione do wyznaczonego punktu w miejscowości Żebry Kolonia.
Wspomóc Michasia można również przez zakup płyt Zespołu Wokalnego Miasta Ciechanowiec oraz Stowarzyszenia Inicjatyw Kulturalno-Artystycznych ,,Harmonia,,. Zespół nagrał wyjątkową płytę z kolędami – z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego.
50% środków zebranych ze sprzedaży płyty za 20 zł, czyli 10 zł zostaje przekazane na leczenie Michasia. Każda wyższa kwota ponad 20 zł w całości zostaje przekazana na wsparcie chłopca.