Podsumowanie konkursu ekologiczno-profilaktycznego pt. ”Chroń siebie i swoją planetę”

 

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie ekologiczno –profilaktycznym pt. „Chroń siebie i swoją planetę”. Testy o tematyce ekologicznej oraz prezentacje profilaktyczne na temat koronawirusa zostały wykonane na bardzo wysokim poziomie i otrzymały wyróżnienia. Wszystkie prezentacje są bardzo oryginalne, nowatorskie i atrakcyjne. Świadczy to o dużym zaangażowaniu i wkładzie pracy. Na wielką pochwałę zasługuje fakt, że w tak trudnym okresie znaleziono czas i chęci , aby wykonać jeszcze zadania dodatkowe.
Składam także gorące podziękowania Wam, Drodzy Rodzice za motywację swych pociech do podjęcia trudu dodatkowej pracy. Wiedza i umiejętności, które nabyli uczestnicy na pewno będą przydatne w życiu codziennym. Prezentacje uczniów zamieszczono poniżej.
Zachęcam wszystkich do ich obejrzenia!

Organizator
Joanna Fronc