Ogólnopolski konkurs plastyczno-filmowym pn. Śnieżny Dekalog

 

Ogólnopolski konkurs plastyczno-filmowym pn. Śnieżny Dekalog

Informacja od Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej i Nieletnich Wydziału Prewencji KPP w Wysokiem Mazowieckiem”

„Witam serdecznie,
Zapraszamy do uczestnictwa w ogólnopolskim konkursie plastyczno-filmowym pn. Śnieżny Dekalog w ramach akcji informacyjno edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Konkurs jest adresowany do dzieci i młodzieży do lat 16 i będzie trwał do 5 marca 2021 roku.
Strona na której znajdą Państwo szczegóły konkursu uruchomiona zostanie 4 stycznia 2021 roku pod adresem: https://policja.pl/pol/bezpieczenstwo-na-stoku/konkurs/28400,Konkurs-plastyczno-filmowy-SNIEZNY-DEKALOG.html
Pozdrawiam
st. post. Paulina Wyszkowska
Zespół ds. Profilaktyki Społecznej i Nieletnich
Wydziału Prewencji KPP w Wysokiem Mazowieckiem”