Kiermasz ciasta na wsparcie Szlachetnej Paczki

 

3 grudnia 2014 roku  w naszej szkole odbył się przedświąteczny  kiermasz ciast.

Uczniowie gimnazjum oraz ich rodzice  przygotowali pyszne domowe  wypieki. Przeprowadzeniem akcji zajął się Samorząd Uczniowski. Ciasto sprzedawane było na każdej przerwie, a wybierać było w czym. Kupujących kusiły serniki, szarlotki, wafelki, ciasta czekoladowe i z galaretką, a nawet sękacz i 3-bit.  Nie zabrakło ulubionych przez wszystkich muffinek i pięknie ozdobionych  babeczek. Krótko mówiąc – raj dla podniebienia i.. łasuchów.  Było pysznie!

Zgodnie z oczekiwaniami nie zabrakło chętnych na te domowe smakołyki. Akcja cieszyła się dużą popularnością nie tylko wśród uczniów, ale też nauczycieli i pracowników szkoły. Każdy za symboliczną kwotę 1,50zł  mógł kupić dużą  porcję ulubionego ciasta.

Najważniejszy jest jednak  cel! Samorząd Uczniowski zdecydował, że pieniądze uzyskane ze sprzedaży przeznaczone zostaną na wsparcie finansowe akcji Szlachetna Paczka, do której nasza szkoła przystąpiła już po raz drugi.

Serdeczne podziękowania dla osób, które zaangażowały się w pieczenie (tu ukłon w stronę Rodziców)  i sprzedaż ciasta. Tym zadaniem zajęły się: Kamila Karpińska, Natalia Niemyjska oraz Emilia Olech. Dziękujemy również kupującym oraz  wszystkim, którzy w jakikolwiek inny sposób włączyli się w akcję.

 20141203_085820 20141203_085852 DSCF1498 DSCF1500 DSCF1501 DSCF1502