Choinka noworoczna w naszej szkole

 

18 stycznia 2018 r. uczniowie naszej szkoły  wzięli udział w zabawie noworocznej. Choinka szkolna, która na stałe wpisana jest do kalendarza imprez i uroczystości, była ważnym przeżyciem dla wszystkich uczestników. W tym roku w zabawie z animatorami FREE ART STUDIO uczestniczyli uczniowie oddziałów przedszkolnych i klas I-VI.  Wszyscy uczestnicy zabawy zabrali ze sobą świetne humory i dali się porwać wesołym rytmom, które rozpoczęły się już o godz. 15.30. W czasie trwania zabawy przewidziana była wizyta Mikołaja, który obdarował prezentami dzieci przedszkolne oraz uczniów klas I-III. Rada Rodziców przygotowała też poczęstunek w klasach. Po krótkiej przerwie dzieci bawiły się  wybornie z DJ SAWIK aż do godziny 19.00.  Wspomnienia tych miłych chwil na długo zostaną w ich pamięci. Uczniowie klasy VII oraz klas II i III gimnazjum będą się bawić na dyskotece karnawałowej.

A. Koc