Charytatywny Kiermasz Walentynkowy

 
,,Dobry człowiek z dobrego skarbca swego serca wydobywa dobro.” (Łk 6, 43-49)
     W imieniu całej społeczności Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rudce jako inicjatorka i organizatorka Walentynkowego Kiermaszu Charytatywnego dla Mikołaja, który walczy z SMA zorganizowanego 14 lutego 2021 roku pragnę skierować serdeczne słowa podziękowania do wszystkich, którzy odwiedzili nasz szkolny kiermasz i podzielili się darem serca z chorym dzieckiem. Udało się nam zebrać w sumie 3076 złotych,
które już przekazaliśmy na konto Mikołaja.
     Wyrazy wdzięczności kieruję również do:
– Księdza Proboszcza Tadeusza Czyżaka za ogłoszenia i udostępnienie placu,
– Pana Wójta Marcina Gawrysiaka za ogłoszenia o kiermaszu na stronie Gminy Rudka i pomoc w organizacji,
– Pani Agnieszki Łuckiewicz za umieszczanie informacji o naszej inicjatywie na stronie Licytacje Rycerza Mikołaja,
– Koła Gospodyń Wiejskich w Rudce ,,Róża” na ręce Pani przewodniczącej Haliny Twarowskiej za udostępnienie namiotu,
– Pani Agnieszki Marciniak, zastępcy przewodniczącej Rady rodziców i właścicielki Gospodarstwa Rolnego u Pani Zielonki za udostępnienie stołów, pomoc w organizacji i w sprzedaży oraz przygotowanie wielu wyśmienitych produktów,
– Pani Haliny i Waldemara Szymoniaków, Pani Anny Długołęckiej za pomoc w organizacji, a  Paniom również za ich wypieki i pomoc w sprzedaży,
– Pani Izy Zapisek – przewodniczącej Koła Gospodyń z Olend i Pań z Koła:  Katarzyny Skowrońskiej, Anny Kosińskiej, Patrycji Puchalskiej, Marzeny Pampuch, Ewy Kryńskiej  za pomoc w organizacji i karnawałowe słodkości,
–  całego Koła Gospodyń Wiejskich z Mnia za wypieki oraz do Pań: Honoraty Krasnodębskiej-Bobel, Ewy Talarek i Alicji Wasilewskiej za pomoc
w organizacji i sprzedaży,
– Pani Anety Szmurło za bardzo wiele wypieków, Pani Bogusławy Krasowskiej- skarbnik Rady rodziców za mrowisko, Pani Katarzyny Biesiady-Muczyńskiej, Pani Eweliny Miluskiej, Pani Agaty Kryńskiej, Pani Katarzyny Niemyjskiej, Pani Zofii Jakoniuk, Pani Anny Wasilewskiej, Pani Elżbiety Rybackiej, Pani Małgorzaty Safaryn- za karnawałowe słodkości.
     Dziękuję Paniom: Renacie Gawrysiak, Annie Półtorak-Gieros, Wiolecie Wasilewskiej, Teresie Półtorak, Monice Bobel za przygotowanie
z przedszkolakami i dziećmi walentynkowych kart. Dziękuję Pani Martynie Puchacz oraz dzieciom ze świetlicy Caritas za przygotowanie walentynek
i balonów. Paniom Nauczycielkom: Pani Janinie Smolarczuk, Pani Małgorzacie Fronc, Pani Renacie Gawrysiak, Pani Wiolecie Wasilewskiej, Pani Urszuli Niemyjskiej, Pani Antoninie Koc, rodzicom: Pani Agnieszce Łempickiej, Pani Elżbiecie Rybackiej, Pani Małgorzacie Safaryn, uczennicom: Julii Marciniak, Joannie i Oliwii Klimiuk, Milenie Puchacz, Milenie Parzonko, Aleksandrze Litwińczuk, Karolinie Półtorak za pomoc w sprzedaży podczas kiermaszu.
     Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim, którzy dołożyli cegiełkę do tego, żeby kiermasz osiągnął wyznaczony cel: Pomoc potrzebującemu dziecku.
                                                                                                                                            Monika Godlewska- dyrektor szkoły