Bal karnawałowy w przedszkolu

 

W czwartek 20 lutego przedszkolakom udzielił się karnawałowy nastrój, a wszystko z racji balu karnawałowego. Tuż po śniadaniu rozpoczął się kolorowy festiwal, a nasze dzieci zamieniły się w różne postaci: były wróżki, czarodzieje, różne zwierzątka oraz tradycyjnie cały zastęp policjantów i Spider-Manów.

Na początku przypomnieliśmy sobie, czym jest karnawał, z czym się nam kojarzy. Potem nastąpiła uroczysta prezentacja karnawałowych strojów – nie sposób było wybrać jedno najpiękniejsze przebranie, dlatego każdy przedszkolak został królem, królową balu.

Tańce, konkurencje sprawnościowe przy muzyce, a także słodki poczęstunek – to wszystko czekało na przedszkolaki. A że w dzień ten przypadał również tłusty czwartek, uczciliśmy go tradycyjnym pączkiem.

Nie pozostaje nam teraz nic innego, jak czekać na kolejny bal!

Anna Półtorak – Gieros